Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.

Sprawdź ważne informacje o zarezerwowanych dodatkowych usługach

Jak mogę zarezerwować dodatki, takie jak pościel i ręczniki?


Dodatki można rezerwować podczas procesu rezerwacji, tutaj można również zobaczyć wszystkie ceny.

Jeśli zarezerwowałeś dodatki (np. bieliznę pościelową i ręczniki) poprzez nas z wyprzedzeniem, muszą one być wymienione w dokumentach w rubryce "Dodatki i opłaty".

Jeśli tak nie jest, nie musisz rezerwować u nas żadnych dodatków, więc nie są one wliczone w cenę zakwaterowania.Czy mogę również rezerwować dodatki na miejscu?


Ze względu na mały kontyngent na miejscu, nie ma możliwości zarezerwowania dodatków bezpośrednio na kempingu. 

Poduszki i kołdry BEZ poszew są dostępne w standardzie z kilkoma wyjątkami. Jak mogę zapłacić za zarezerwowane dodatki?


Prosimy pamiętać, że zarezerwowane dodatki często muszą być opłacone na kempingu w dniu przyjazdu, jeśli płatność nie została dokonana z góry. Można to również znaleźć w sekcji "Dodatki i opłaty" w dokumentach.

Jeśli pewne dodatki nie są wliczone w cenę wynajmu, zostałeś o tym poinformowany w momencie dokonywania rezerwacji, a informacja ta znajduje się również w rubryce "Dodatki i opłaty". Gdzie i na ile wcześniej mogę rezerwować dodatki? 


Dodatkowe usługi można rezerwować co najmniej 3 tygodnie przed przyjazdem, wysyłając wiadomość e-mail do naszego działu obsługi klienta na adres info@lux-camp.pl.

Może się zdarzyć, że dopłata za dodatki musi być dokonana z góry za pomocą naszego portalu klienta.


Co jeszcze muszę rozważyć?


Jeśli zapomniałeś zarezerwować bieliznę pościelową, prosimy o przywiezienie na kemping możliwie największej bielizny pościelowej, jaką masz w domu, aby być pewien, że nie będą one zbyt małe.  Nie zapomnij o prześcieradłach.

Pamiętaj, że na niektórych kempingach pościel, którą rezerwujesz, może być prześcieradłem jednorazowego użytku.♦ Wir hoffen wir konnten Ihnen so weiterhelfen und wünschen Ihnen einen angenehmen Urlaub. ♦ 

  Sollten Sie weitere Fragen haben, kommen Sie durch, dass klicken auf den Button unterhalb wieder zurück zur Übersicht.↷