Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
022 116 81 07

Rezerwuj bezpiecznie z LuxCamp

PZOT

Nasza firma może poszczycić się członkostwem w Polskim Związku Organizatorów Turystyki. Certyfikat. PZOT jest organizacją stawiającą sobie za cel ochronę praw i dóbr osobistych organizatorów turystyki i pośredników turystycznych. Ponadto do zadań Związku należy m.in. promowanie wzorców i dobrych praktyk wśród organizatorów turystyki i wypracowywanie standardów ich działalności. Związek przyczynia się do kształtowania usprawnień relacji pomiędzy organizatorami turystyki, a regulatorami rynku usług turystycznych oraz klientami.

TRUSTPILOT

W celu ulepszenia obsługi naszych klientów, LuxCamp zdecydował się na współpracę z Trustpilot. Na tej niezależnej platformie można przeczytać lub opublikować autentyczne, zweryfikowane opinie dotyczące usług i produktów po ich zakupie. Trustpilot postawił sobie za cel kontakt między konsumentami i firmami, by stworzyć bazę autentycznych opinii konsumentów, a także przestrzeń dla ulepszenia obsługi klientów. Czekamy z niecierpliwością na Państwa opinię!

PRZELEWY24

Przelewy24 są internetowym systemem płatności. Jest to szybka, bezpieczna i prosta metoda realizowania płatności w internecie. Do przekazania środków wystarczy posiadanie konta w jednym z współpracujących z tą usługą banków. Przelewy24  wytycza standardy dla wielu innych serwisów oferujących płatności internetowe. Serwis ciągle wdraża najwyższej jakości usługi i standardy, co gwarantuje bezpieczeństwo dokonywanych płatności przy jednoczesnym zapewnieniu prostoty obsługi.