Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.

Rezerwuj bezpiecznie z LuxCamp

Gwarancja SGR

Camping Vision jest stowarzyszony z SGR. Pobyty publikowane na naszej stronie objęte są gwarancją SGR. Oznacza to, że jako konsument masz pewność, że otrzymasz zwrot przedpłaconych pieniędzy za podróż, jeśli druga strona nie będzie w stanie wywiązać się z uzgodnionego świadczenia ze względu na niemożność finansową. O ile umowa obejmuje również transport i miejsce docelowe zostało już osiągnięte, zapewniona zostanie podróż powrotna. Obowiązkowa jest składka konsumencka. Dodatek konsumencki wynosi równowartość 10 EUR za rezerwację. Koszty podróży do kwoty 150 EUR są zwolnione z tej składki.

Trustpilot

Trustpilot to niezależna platforma konsumencka, która powstała w 2007 roku. Znajdziesz tu opinie o nas, aby świadomie i bezpiecznie dokonać wyboru naszej oferty, na podstawie doświadczeń innych konsumentów.


Przelewy24

Przelewy24 są internetowym systemem płatności. Jest to szybka, bezpieczna i prosta metoda realizowania płatności w internecie. Do przekazania środków wystarczy posiadanie konta w jednym z współpracujących z tą usługą banków. Przelewy24  wytycza standardy dla wielu innych serwisów oferujących płatności internetowe. Serwis ciągle wdraża najwyższej jakości usługi i standardy, co gwarantuje bezpieczeństwo dokonywanych płatności przy jednoczesnym zapewnieniu prostoty obsługi.