Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.

Urlop w dużym domku mobilnym na kempingu z LuxCamp

W LuxCamp znajdziesz duże domki kempingowe z 2 lub 3 sypialniami, a niektóre mogą pomieścić do 8 osób. Dzięki temu podczas wakacji z rodziną lub przyjaciółmi, jesteście blisko siebie i możecie wspólnie spędzać wieczory na tarasie. W większości przypadków domki mobilne są podzielone na sypialnię z łóżkiem małżeńskim, 2 sypialnie z 2 łóżkami pojedynczymi lub łóżkiem piętrowym. Na rozkładanej sofie w salonie mogą spać 2 dodatkowe osoby. Pamiętaj liczba osób w domku nie może być wyższa niż liczba zalecana. Więcej info

Duży domek kempingowy dla Twoich najbliższych

Duże domki kempingowe niedaleko plaży lub wśród drzew

Duże domki mobilne są idealne na wakacje z całą rodziną lub w grupie przyjaciół. Cena jest również znacznie niższa, jeśli 6 lub nawet 8 osób przebywa wspólnie w jednym domku.  W ten sposób zaoszczędzone fundusze można wykorzystać na dodatkowe atrakcje na kempingu lub w jego w okolicach.

Domki kempingowe przeznaczone dla wielu osób można znaleźć na wielu kempingach proponowanych przez LuxCamp. Zapoznaj się z ofertą i rezerwuj już teraz.
Nasza wskazówka numer 1

Polecamy Norcenni Girasole w Toskanii, luksusowy kemping, gdzie możesz zarezerwować duży domek mobilny. W tym miejscu poczujesz bliskość przyrody, jednocześnie doświadczając wygody, dzięki licznym udogodnieniom proponowanym przez ten ośrodek wakacyjny.

Nasza wskazówka numer 2

Alternatywnie proponujemy kemping Park Albatros na plaży w San Vincenzo. Znajdziesz tu również świetne, duże domki mobilne z miejscem dla 7 lub nawet 8 osób. Park Albatros posiada wiele udogodnień takich jak basen, place zabaw czy sklepy i znajduje się jedynie 10 minut spacerem od pięknej plaży.