Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.

Jak chronimy dane osobowe

Do czego używamy Twojego adresu e-mail

W biuletynie otrzymasz odpowiednie oferty, informacje o konkursach z szansą na wygranie atrakcyjnych nagród, informacje o najnowszych kempingach i noclegach oraz inspirację do następnych wakacji z LuxCamp. Zastrzegamy sobie prawo do wykorzystywania poczty e-mail do kierowania odpowiednich kampanii marketingowych dla użytkownika np. Facebook, Instagram i / lub inne media online.

Polityka dotycząca ochrony danych osobowych

Dane osobowe są gromadzone przez LuxCamp i wykorzystywane przez LuxCamp zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych. Dane osobowe to informacje o Twojej tożsamości, np. imię i nazwisko oraz adres e-mail.

Są one gromadzone tylko wtedy, gdy je nam udostępnisz, na przykład w związku z rejestracją w naszym biuletynie, uczestnictwem w konkursach lub dokonaniem rezerwacji. Wszystkie dane osobowe wprowadzone na naszej stronie są przechowywane przez LuxCamp i nie są przekazywane osobom trzecim.

Rezygnacja z subskrypcji newslettera jest możliwa poprzez link rezygnacji z subskrypcji w każdym otrzymanym od nas biuletynie.