Ta witryna nie jest już obsługiwana przez przeglądarkę Internet Explorer.
Otwórz stronę w Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox lub Safari.

LuxCamp oferuje 2 metody płatności:

1. Przelew tradycyjny - Bank Polski

Przelewów należy dokonywać na konto

PKO Bank Polski:

IBAN nr.: PL69144000030000000017560328

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

Odbiorca: CampingVision AG

2. Przelew internetowy - Przelewy24

LuxCamp.pl umożliwia Państwu dokonanie przelewu online za pomocą usługi Przelewy24. Przelewy24 to prosta i bezpieczna metoda płatności w internecie, która gwarantuje poufność danych. Przelewy24 umożliwia automatyczne płatności 24h na dobę 7 dni w tygodniu przelewami z ponad 30 banków w Polsce. Wystarczy trzy kroki, by dokonać płatności: Wybór metody płatności  - Realizacja płatności - Przyjęcie zamówienia do realizacji.

Terminy płatności

Jak tylko otrzymają Państwo potwierdzenie podróży, prosimy o dokonanie wpłaty zaliczki w przeciągu maksymalnie 3 dni, by potwierdzić Państwa chęć wyjazdu. Kwota zaliczki wynosi 25% całkowitej ceny wycieczki. Resztę płatności należy uiścić maksymalnie do 8 tygodni przed wyjazdem.

Szybki i bezpieczny przelew

W LuxCamp jesteśmy wysoce świadomi, jak nasi klienci obawiają się o bezpieczeństwo swoich środków i ochronę danych w trakcie dokonywania płatności przez Internet. Nasza strona oferuje Państwu możliwość rezerwacji i opłacenia wycieczki w późniejszym czasie, w przeciągu 3 dni. Przelewu można dokonać poprzez logowanie klienta na naszej stronie, po otrzymaniu potwierdzenia podróży.