Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
022 116 81 07
Witaj na kempingu Real Village Roma we Włoszech!
Szeroki wybór luksusowych domków, przyczep i w pełni wyposażonych namiotów to dodatkowy powód, by zarezerwować swoje miejsce na tym kempingu. Na terenie kempingu skorzystasz z wyjątkowo szerokiej oferty usług salonu piekności, dzięki specjalnemu centrum fizjoterapii i centrum estetycznemu. Dla sportowców, zapytaj koniecznie w recepcji kempingu o wejściówki do centrum sportowego, z szerokim wyborem sprzętów. Mocną stroną kempingu są baseny- otwarty i zamknięty.
Informacja

Kemping Real Village Roma w Rzymie

Dlaczego powinieneś wybrać ten kemping?

  • idealna lokalizacja niemal przy centrum wiecznego miasta Rzym,
  • szeroka gama usług dbających o Twoje ciało i umysł,
  • luksusowe domki na każdą kieszeń,
  • wyjątkowy basen otawrty i zamknięty.

Basen, dodatkowe usługi i inne udogodnienia

Wypoczynek i relaks to najważniejsze punkty wakacji, które na kempingu Real Village Roma z pewnością będzie Ci łatwo wypelnić. Basen otwarty zapewni rozrywkę Twoim dzieciom, a ten wewnętrzny zadba o Twoją sylwetkę. Możesz zapisać się na liczne zajęcia sportowe, takie jak aerobik wodny czy fitness, by pokorzystać z wodnej zabawy. UWAGA: Basen wewnętrzny może być dodatkowo płatny. Wymaga się czepków (dostępne do zakupienia w recepcji kempingu). Centrum urody na terenie kempingu to duże ułatwienie dla tych, którzy lubia o siebie dbać. Do wyboru masz hydromasaże, saunę i kąpiele turecke. Centrum estetyczne oferuje manucure, pedicure oraz zabiegi na paznokcie i włosy.

Centrum sportowe to prawdziwy raj dla lubiących ruch! Zajęcia sportowe, teren do piłki, korty do tenisa, siłownia- wszystko to do Twojej dyspozycji!

Restauracja, bary i sklepy

Po całodziennym zwiedzaniu, restauracja gości odwiedzających kemping wyśmienitą kuchnią włoską i specjałami włoskimi. Ponadto, skosztujesz tu prawdziwych włoskich pizz, pieczonych w piecu kamiennym. Bar na basenie to idealna opcja na spędzenie romantycznego wieczoru lub potańcówki.