Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
022 116 81 07

Polityka prywatności

W jaki sposób wykorzystujemy Państwa adres mailowy

W otrzymanym drogą mailową biuletynie można znaleźć interesujące oferty, informacje o konkursach z szansami na wygraną, informacje o najnowszych kempingach i domkach oraz inspiracje wakacyjne. Zastrzegamy sobie również prawo do używania adresu e-mail w celach marketingowych do kierowania do państwa elementów reklamowych poprzez: Facebook, Instagram i inne media.

Anulowanie biuletynu jest możliwe w dowolnym momencie na stronie internetowej LuxCamp.


Polityka prywatności

Wykorzystujemy i przechowujemy dane osobowe, które podałeś przy rezerwacji, aby móc zrealizować Twoją rezerwację od momentu wprowadzenia zapytania o rezerwację do czasu po zakończeniu Twojego urlopu, co jest zgodne z naszymi zobowiązaniami prawnymi. 

Wykorzystujemy Twój adres e-mail do celów marketingowych tylko wtedy, gdy wyrazisz na to zgodę, akceptując pole informacyjne przy rezerwacji. 

Zachowujemy Twój numer telefonu i możemy udostępnić te dane stronie trzeciej, naszemu partnerowi na kempingu, aby wykorzystać je tylko w procedurze przyjazdu, jeśli się spóźnisz lub w przypadku nagłych wypadków na miejscu, gdzie obsługa będzie musiała się z Tobą skontaktować.

Inne dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim, chyba że ponownie zwrócimy się o to w określonym celu.