Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
022 116 81 07
Basen kryty
Podgrzewany
Sprawdź, co Cię czeka na kempingu Meerwijck!
Meerwijck to pełen spokoju i rodzinnej atmosfery kemping, znajdujący się w miasteczku Kropswolde, niedaleko Groningue. Ustuowany wśród drzew i tuż nad brzegiem jeziora, stanowi idealną bazę rekreacyjną dla młodych i dla starszych.
Basen kryty
Podgrzewany
Basen
Basen kryty
Podgrzewany
Ogólne
Języki używane
Holenderski, Niemiecki
Informacja
Dodatkowe usługi
Basen
Basen kryty
Podgrzewany
Ogólne
Języki używane
Holenderski, Niemiecki

Kemping Meerwijck w Holandii

Dlaczego powinieneś wybrać ten kemping?

  • przy piaszczystej plaży,
  • idealne lokalizacja, by zwiedzić najważniejsze miejsca w Holandii,
  • spokojne miejsce dostosowane dla rodzin i dla osób starszych,
  • szeroka oferta zajęć dla dzieci i rodzin,
  • domki usytuowane w miejscach zacienionych.

Basen, plaża i inne udogodnienia

Basen na tym kempingu będzie prawdziwym rozluźnieniem i orzeźwieniem po całodziennym zwiedzaniu okolic. W czasie lata korzystaj jednak z czystej wody w jeziorze Zuidlaarmermeer, która osiąga wysokie temperatury w pełni słonecznego lata. Na jeziorze możesz wynając kajak, rower wodny lub żaglówkę, by opłynąć jezioro dookoła. Piaszczysta plaża na kempingu pozwoli Ci ze spokojem zadbać o piękną wakacyjną opaleniznę. Twoje dzieci również nie będą się nudzić, wkręcone w gry i zabawy organizowane każdego dnia przez profesjonalnych animatorów. 

Atrakcje w regionie

Region Groningue jest niezwykle atrakcyjny dla miłośników natury i sportów wodnych. Na jeziorze możesz popływać na windurfingu, a dzięki licznym stawom i rzeczkom, polecamy całodzienne wycieczki rowerowe lub piesze. Koniecznie zwiedź miasteczko Groningue, które zauroczy Cię swoim holenderskim charakterem i przyjaznymi mieszkańcami. Niezwykła architektura jak z obrazka zrobi na Tobie z pewnością wrażenie. Miasto oferuje szeroką gamę wykwintnych restauracji, gdzie nie powinieneś przegapić holenderskiej kuchni. Zapytaj na kempingu o najciekawsze miejsca w okolicach!