Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
022 116 81 07
Fitness
Zewnętrzny
Witaj na kempingu dla Twojej rodziny!
Kemping Navis to rozwiązanie na wakacje, jakiego Ci brakowało. Ten niewielki, rodzinny kemping jest idealnym miejscem wypadowym dla tych, którzy uwielbiają wspinaczkę, sporty wodne i leniwe plażowanie. Przejrzysta woda tuż przy kempingu da Ci wrażenie spędzania wakacji w egzotycznym raju. Zobacz, jakie domki Ci proponujemy i zarezerwuj Twoje kolejne wakacje w gronie najbliższych!
Fitness
Zewnętrzny
Zajęcia sportowe
Fitness
Zewnętrzny
Ogólne
Języki używane
Angielski, Niemiecki, Włoski
Teren kempingu
Teren płaski
Informacja
Dodatkowe usługi
Zajęcia sportowe
Fitness
Zewnętrzny
Ogólne
Języki używane
Angielski, Niemiecki, Włoski
Teren kempingu
Teren płaski

Kemping Navis na wyspie Pag

Dlaczego kemping Navis to idealny wybór dla Ciebie?

  • kemping położony nad morzem,
  • zaledwie 3 km od miasteczka w północnej malowniczej części Chorwacji,
  • liczne miejsca i infrastruktura przeznaczona dla dzieci i nastolatków,
  • przestrzenne parcele pod luksusowe domki.

Plaża i udogodnienia, które oferuje Ci Navis

Kemping jest niewielki, jednak wyposażony we wszelkie udogodnienia, jakich Ci potrzeba na wakacjach na kempingu. Specjalna przestrzeń do wielkiego grillowania jest przyjemnym miejscem piknikowania w gronie najbliższych oraz socjalizowania się z innymi rodzinami. Na kempingu jest możliwość wodowania własnych jet ski i łódek, którymi z łatwością zwiedzisz najpiękniejsze, niedostępne z lądu plaże wyspy Pag. Ten całkiem nowy kemping oferuje intymność wakacji, jakiej Ci potrzeba, będąc położony na oddalonej od cywilizacji części wyspy.

Powrót do natury

Kemping Navis cieszy się lokalizacją w miejscu niezwykle spokojnym, otoczonym cudami przyrody, niezwykłymi widokami i wyspami, na których znajdziesz liczne sekretne miejsca. Wegetacja na wyspie jest znana ze specyficznych roślin, ze względu na ubogą ziemię. Porównywana jest często do pokrycia księżyca. Oddalony zaledwie 3 km od miasteczka Novalja, pozwoli Ci na odetchnięcie od miastowego zgiełku i na szybki dostęp do wszelkiej cywilizacji. Jeśli masz ochotę spędzić wakacje na odludnej wyspie, to miejsce jest dla Ciebie idealne.