Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
022 116 81 07
Witaj na malowniczym kempingu na wyspie Cres w Chorwacji!
Ten urokliwy kemping jest corocznie wybierany jednym z najlepszych chorwackich kempingów. Nic dziwnego, gdyż wyjątkowa harmonia śródziemnomorskiego powietrza, chorwackiej gościnności i wyspiarskiej roślinności sprawiają, że na kempingu poczujesz się wyjątkowo komfortowo. Lokalizacja bliska do miasteczka stanowi kolejny mocny punkt kempingu, niezwykle ważny podczas komfortowych wakacji!
Informacja

Kemping Slatina na wyspie Cres

Dlaczego powinieneś wybrać ten kemping?

  • coroczne nowe inwestycje w modernizację kempingu,
  • przepiękna wyspa o zapierających dech w piersiach widokach,
  • idealne połączenie na łonie natury dla efektywnego odpoczynku,
  • podróż promem na wyspę to tylko 20 minut.

Plaża i inne udogodnienia

Wszystkie zakwaterowania na kempingu są położone w sposób tarasowy, by każdy miał przyjemny widok na rozciągający się horyzont na morzu. Na terenie kempingu do Twojej dyspozycji znajduje się wyśmienita restauracja, dwie kawiarnie oraz sklep spożywczy dla tych, którzy wolą sami przygotować swoje posiłki w zaciszu domku kempingowego. Zagraj ze swoimi dziećmi w ping-ponga, siatkówkę, mini-golfa, piłkę nożną i naucz się nurkować z profesjonalistami.

Atrakcje w regionie

Na samym kempingu nie będziesz mieć okazji się nudzić, jednak warto zwiedzić także jego okolice. Podczas zwiedzania miasta, warto zapytać o rejsy wokół wysepek w zatoce. Malownicze widoki z pewnością zrobią na Tobie nie lada wrażenie. Dla bardziej przyziemnych, warto zadbać o część aktywną wakacji i zagrać w tenisa, pojeździć na rowerach lub pozwiedzać część historyczną miasteczka- katedrę, muzea i port. Dla bardziej wysportowanych, polecamy liczne ścieżki górskie na szczyt Sis (648 m), Gorice (650 m) i wiele innych.