Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
022 116 81 07
Witamy na kempingu Bijar na wyspie Cres!
Kemping Bijar jest wyjątkowo korzystnie położony tuż u stóp starożytnego miasteczka Osor, znanego z posągu Apoksjomenosa. Pomimo niewielkich rozmiarów kempingu, znajdziesz tu wszystko to, czego Ci potrzeba, by w pełni szczęścia spędzić wyczekane wakacje. Zarezerwuj już dziś Twój ulubiony domek!
Informacja

Kemping Bijar w Chorwacji

Dlaczego powinieneś wybrać ten kemping?

  • blisko miasteczka archeologicznego Osor o walorach historycznych,
  • malownicze okolice,
  • liczne miejsca do uprawiania sportów,
  • jeden z najprzyjemniejszych i najbardziej rodzinnych kempingów w Chorwacji.

Plaża i inne udogodnienia

Otoczenie lasów sosnowych da Ci okazję do licznych tras rowerowych i przyjemnego sposobu zwiedzania wyspy. Kamieniste plaże i żwirowe zatoczki nie będą stanowić dla Ciebie problemu, dzięki malowniczym widokom, którym nie w sposób się oprzeć. Do plaży kamienistej oddziela Cię 500 m, a żwirowej zaledwie 100 m. Miłośnicy przyrody z pewnością znajdą tu coś dla siebie. Na terenie kempingu nie zabraknie Ci dobrych pomysłów na posiłki. Restauracja kempingowa co dzień zawita Cię nową potrawą. Oprócz tego, możesz skorzystać ze sklepu spożywczego, oferującego niezbędne produkty do gotowania samemu. Plac zabaw i boisko do gry w siatkówkę czy piłkę nożną, zapewni Ci pozytywne zmęczenie oraz dla Twoich dzieci. 

Atrakcje w regionie

Wyspa Cres i Losinj, przynależące do archipelagu o tej samej nazwie, znajdują się w przepięknej Zatoce Kvarn. Cres to druga największa wyspa Chorwacji, mogąca się pochwalić nie lada widokami, szczególnie dzięki jeziorowi Vrena, dostarczającemu wodę pitną. Warto zwiedzić inne wyspy rejsem po Unije, Ilovike, Susak, Vele Srakane, Male Srakane i wiele wiele innych.