Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
022 116 81 07
Zobacz, co na Ciebie czeka w Nevio!
Dzięki połączeniu profesjonalnego podejścia do gości kempingu Nevio, nowoczesnym atrakcjom dla dzieci oraz atrakcyjnej lokalizacji, kemping Nevio zapewnia wakacje jak na "chmurce", gdzie o nic nie będziesz musieć się martwić! Przeżyj niezapomniane przeżycia na idealnych wakacjach w Dalmacji!
Informacja

Kemping Nevio w Dalmacji

Dlaczego powinieneś wybrać ten kemping?

  • idealna lokalizacja w malowniczej Dalmacji,
  • luksusowe i przestronne domki,
  • blisko urokliwego miasteczka Orebić,
  • pełen harmonogram animacji i atrakcji dla całej rodziny.

Plaża, basen i inne udogodnienia

Kemping Nevio jest rajem dla sportowców. Pomiędzy terenem na grę w piłkę nożną, polem golfowym i terenem do tenisa, znajdziesz orzeźwiający basen, w którym będziesz mógł ścigać się z nowymi sąsiadami. Plaża prosto z obrazka zachęci Cię do zwiedzania podwodnych przestworzy dzięki transparentnej wodzie i przyjemnym podłożu. Delikatne fale pozwolą Ci na bezpieczną kąpiel wraz z Twoimi maluchami. Twoja plażowa lektura wyda Ci się jeszcze bardziej ekscytująca, dzięki malowniczym krajobrazom otaczającym plażę. 

Restauracja, bary i sklepy

Gastronomia to niezwykle ważna część regionu Dalmacji, którą zapamiętasz na długo, dzięki wyjątkowym smakom potraw regionalnych. Restauracja kempingowa stara się stanąć na wysokości zadania i oferuje wyśmienite potrawy i owoce morza przygotowane na różne sposoby- wszystkie z dodatkiem oliwy z oliwek własnej roboty i warzywami śródziemnomorskimi. Panoramiczny taras uprzyjemni Ci posiłki każdego dnia. Dodatkowo, pyszne regionalne wino doda relaksującego charakteru wspólnych dań.