Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
022 116 81 07
Odległość do
Morze: bezpośredni dostęp
Zobacz, co na Ciebie czeka na kempingu Miran!
Kemping Miran, oddalony zaledwie o 1 km od centrum miasteczka Pirovac, jest także dobrze połączony z miastem Zagrzeb. Częściowo nizinny i częściowo wyżynny, pokryty linią drzew, kemping lekko opada aż do morza, co pozwala gościom kempingu korzystać z prywatnej, zadbanej plaży. Kemping organizuje także wycieczki do sąsiadujących parków Krka, Kornati i Paklenica.
Odległość do
Morze: bezpośredni dostęp
Ogólne
Odległość do
Morze: bezpośredni dostęp
Informacja
Dodatkowe usługi
Ogólne
Odległość do
Morze: bezpośredni dostęp

Kemping Miran w Dalmacji

Dlaczego powinieneś wybrać ten kemping?

  • kemping przy brzegu morza
  • prywatna plaża
  • bujna roślinność dająca cień
  • basen dla dzieci
  • niedaleko centrum

Udogodnienia na miejscu

Na kempingu regularnie organizowane są wycieczki do pobliskich parków narodowych Krka, Kornati i Paklenica. Pirovac słynie z bogatych imprez kulturalnych i muzycznych, a Šibenik jest oddalony o 23 kilometry. Kemping ma własną plażę odpowiednią dla dzieci. Nastolatkom można sprostać za pośrednictwem letniego dyskotekowego klubu "Porat". Dostępne są różne zajęcia sportowe, w tym tenis, tenis stołowy, siatkówka plażowa, szachy na świeżym powietrzu, windsurfing, żeglarstwo i wędkarstwo. Na terenie kempingu znajduje się sklep, pralnia i miejsca do cumowania małych łodzi.

Restauracja, bary i sklepy

Kemping Miran oferuje restaurację, bar aperitif, bar kawowy na plaży z programami kulturalnymi i muzycznymi oraz potrawami przygotowywanymi w tradycyjny sposób. Oprócz tego na kempingu znajduje się mini-market, kiosk, pizzeria i cukiernia.